• 864290807
 • info@eventon.lt

Privatumo politika

Eventon.lt („mes“) esame įsipareigoję saugoti ir gerbti jūsų privatumą irsaugoti jūsų asmeninę informaciją.


Ši politika (kartu su mūsų sistemos naudojimo sąlygomis, mūsų Paslaugų teikimo sąlygomis ir kitais dokumentais, kuriuose nurodyta):

 • informacija apie asmeninius duomenis, kuriuos galime surinkti iš jūsų;
 • informacija apie tai, kaip mes naudojame jūsų asmeninius duomenis;
 • informacija apie tai, kaip mes saugome jūsų duomenis ir informaciją apie Jūsų teises.

Prašome atidžiai perskaityti šią politiką, kad suprastumėte mūsų požiūrį ir taikomą praktiką, susijusią su jūsų asmeniniais duomenimis, ir kaip su jais elgsimės.


Pagal Duomenų apsaugos įstatymą (toliau - Įstatymas) duomenų valdytojas yra MB „B2B Group LT“ Laisvės alėja 59, Kaunas, Lietuva. Įmonės kodas: 302912046, PVM mokėtojo kodas: LT100009652215. Valdanti prekinį ženklą “Eventon”.

Galime rinkti ir apdoroti šiuos duomenis apie jus:

 • informaciją, kurią pateikiate mums. Jūs galite pateikti mums informaciją apie jus, užpildydami formą „eventon.lt“; (arba “eventon.lt“ subdomenuose) arba mūsų programėlių formas arba susisiekdami su mumis telefonu ar el.paštu.
 • Tai apima informaciją, kurią pateikiate registruodamiesi, kad galėtumėte naudotis mūsų sistema ar mūsų programėle, prenumeruoti mūsų paslaugas, atsakyti į bet kokias apklausas, kurias mes siunčiame jums užpildyti, skelbti medžiagą, ir pranešti apie problemas mūsų sistemoje.

Ši informacija gali apimti:

 • Jūsų vardą ir pavardę;
 • Jūsų adresą;
 • Jūsų el.pašto adresą ir telefono numerį;
 • išsamią informaciją apie bet kokias nuomones ar skundus dėl paslaugos;
 • informaciją apie sandorius, kuriuos atliekate per mūsų svetainę, ir apie jūsų užsakymų įvykdymą.

Jei susisiekiate su mumis, mes galime įrašyti Jūsų pokalbį arba fiksuoti susirašinėjimą el.paštu.

Taip pat galime paprašyti, kad atliktumėte apklausas, kurias naudojame tyrimų ir paslaugos gerinimo tikslais, tačiau jūs neprivalote atsakyti į apklausas. Kita informacija, kurią mes renkame apie jūsų apsilankymą mūsų sistemoje arba mūsų programėleje. Kalbant apie kiekvieną jūsų apsilankymą mūsų svetainėje, mes galime automatiškai rinkti jūsų apsilankymo informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant, srauto duomenis, vietovių duomenis, internetinius žurnalus ir kitus ryšių duomenis. Be to, mes galime rinkti informaciją apie jūsų kompiuterį, įskaitant, jei įmanoma, jūsų IP adresą, operacinę sistemą ir naršyklės tipą, dėl sistemos administravimo gerinimo ir pranešti bendrą informaciją mūsų reklamuotojams. Mes taip pat galime surinkti informaciją apie šaltinius, per kuriuos pasiekiate mūsų sistemą. Ši
informacija naudojama paslaugos teikimo tikslais.

Naudodamiesi mūsų mokama paslauga, Jūsų bus paprašyta pateikti finansinę informaciją – nurodyti banką ir sąskaitos numerį tame banke. Mokėjimų apdorojimą vykdo trečiosios šalys ir atskiras saugus serveris. Mes nekaupiame banko kortelių informacijos mūsų serveriuose.

Kaip mes naudojame jūsų asmeninę informaciją


Sukauptą informaciją apie Jus mes naudojame šiais tikslais:

 • teikiant jums informaciją ar paslaugas, kuriomis naudojatės mūsų sistemoje;
 • vykdant savo įsipareigojimus, kylančius iš visų jūsų ir mūsų sudarytų sutarčių;
 • siunčiant jums informacinius naujienlaiškius/pranešimus apie mūsų paslaugas;
 • teikiant jums informaciją apie paslaugas, kurios yra panašios į tas, kurias jau įsigijote arba kuriomis domėjotės;
 • leidžiant jums dalyvauti interaktyviosiose mūsų paslaugose, kai nuspręsite tai padaryti;
 • pranešant jums apie mūsų paslaugų pakeitimus ir užtikrinant, kad turinys iš mūsų sistemos būtų pateiktas efektyviausiu būdu;
 • administruojant mūsų sistemą ir vidaus operacijas, įskaitant trikdžių šalinimą, duomenų analizę, tyrimus ir statistinius tikslus;
 • kaip dalį mūsų pastangų saugant mūsų svetainę ir kontroliuojant faktinę ar įtariamą apgaulingą veiklą;
 • vykdant reklamos nukreipimus;
 • įvertinant mūsų paslaugos efektyvumą.

Slapukai


Mūsų tinklapyje naudojami slapukai skirti jus atskirti nuo kitų mūsų svetainės naudotojų. Tai padeda mums suteikti jums gerą kliento patirtį, kai naršote mūsų tinklalapyje ir leidžia mums tobulinti mūsų sistemą ir teikti geresnes bei labiau individualizuotas paslaugas.

Prašome perskaityti mūsų "Slapukų" politiką, kad sužinotumėte apie naudojamus slapukus ir apie tai, už ką jie skundžiami.

Kur mes saugome jūsų asmeninius duomenis

Duomenys, kuriuos mes renkame iš jūsų, gali būti perkelti į Europos ekonominę erdvę (toliau - EEE) ir joje saugomi. Juos taip pat gali tvarkyti darbuotojai, dirbantys ne EEE, kurie dirba mums ar vienam iš mūsų tiekėjų. Tokie darbuotojai, be kita ko, gali užsiimti jūsų užsakymo vykdymu, jūsų mokėjimo duomenų tvarkymu ir pagalbos paslaugų teikimu. Pateikdami savo asmens duomenis sutinkate su šiuo perdavimu, saugojimu ir apdorojimu. Mes imsimės visų būtinų priemonių, kad jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis šios privatumo politikos.


Visa Jūsų pateikta informacija mums, yra saugoma mūsų saugiuose serveriuose. Bet kokias mokėjimo operacijas trečiosios šalys atliks per šifruotus ryšius, naudodamos SSL technologiją. Kai mes jums duosime (ar pasirinkę jūsų pasirinktą) slaptažodį ar API raktą, leidžiantį jums pasiekti tam tikras mūsų sistemos ar programų dalis, arba pakviesite komandos narius pasiekti tam tikras mūsų svetaines ar programas, būsite atsakingi už informacijos saugojimą
– šis slaptažodis ar API raktas yra konfidencialus. Mes prašome su niekuo nesidalinti slaptažodžiu ar API raktu.


Deja, informacijos perdavimas internetu nėra visiškai saugus. Nors mes padarysime viską, kad apsaugotume jūsų asmeninius duomenis, negalime garantuoti, kad jūsų duomenys bus perduodami į mūsų svetainę, o bet koks perdavimas yra jūsų pačių rizika. Gavę jūsų informaciją, mes stengsimės užkirsti kelią neteisėtam informacijos naudojimui, taikydami griežtas procedūras ir saugos funkcijas.


Jūsų informacijos atskleidimas


Kartais mes galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją bet kuriam mūs grupės nariui.

Mes galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją pasirinktoms trečiosioms
šalims, kai:

 • mes parduodame ar perkame bet kokį verslą ar turtą, potencialų tokio verslo ar turto pardavėjams ar pirkėjams;
 • "Eventon" arba Eventon turtą įsigijusi trečioji šalis atitinkamai perduoda informaciją trečiajai šaliai;
 • verslo atstovai ir subrangovai nori teikti bilietų užsakymo paslaugas;
 • analizių teikėjai padeda mums tobulinti ir optimizuoti mūsų svetainę;
 • tai reikalinga teisėsaugos agentūroms ar kitoms trečiosioms šalims toliau nurodytais tikslais.


Mes taip pat galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją trečiosioms šalims, jei esame įpareigoti atskleisti ar dalytis jūsų asmeniniais duomenimis, kad būtų laikomasi bet kokių teisinių įsipareigojimų, ar siekiant įgyvendinti arba taikyti mūsų svetainės naudojimo sąlygas, mūsų taisykles ir nuostatas bei kitus susitarimus arba apsaugoti Eventon teises, nuosavybę ar saugumą, mūsų klientams ar kitiems asmenims. Tai apima keitimąsi informacija su kitomis įmonėmis ir organizacijomis, sukčiavimo aptikimo ir apsaugos bei kredito rizikos mažinimo tikslais.

Jūsų klientų duomenų naudojimas


Kaip toliau išdėstyta Taisyklių 11 skyriuje, mes ir jūs sutinkate, kad jūs esate duomenų valdytojas, o mes esame duomenų tvarkytojai, susiję su jūsų klientų ir dalyvių informacija, kurią mes tvarkome jūsų vardu. ("Kliento
duomenys").


Jūsų teisės


Jūs turite teisę prašyti mūsų neperduoti ir nenaudoti jūsų asmens duomenų rinkodaros tikslais. Paprastai informuosime jus (prieš renkant jūsų duomenis), jei mes ketiname naudoti jūsų duomenis tokiais tikslais, arba
ketiname atskleisti informaciją tretiesiems asmenims tokiais tikslais. Galite pasinaudoti savo teise užkirsti kelią tokiam duomenų apdorojimui atsisakę prenumeratos iš mūsų naujienlaiškio ir kitų pranešimų. Taip pat galite pasinaudoti teise bet kuriuo metu susisiekti su mumis el. paštu info@eventon.lt


Duomenų apsaugos įstatymas suteikia jums teisę susipažinti su informacija apie jus. Jūsų teisė susipažinti su duomenimis gali būti vykdoma pagal įstatymą. Bet kokiam prieigos prašymui gali būti taikomas 10 eurų mokestis, kad būtų padengiamos mūsų išlaidos, suteikiant jums išsamią informaciją apie turimą informaciją apie jus.


Nuorodos į kitas svetaines


Mūsų svetainėje kartais gali būti nuorodų į partnerių tinklus, reklamuotojų ir filialų svetaines. Jei seksite nuorodą į bet kurią iš šių svetainių, atkreipkite dėmesį, kad šiose svetainėse yra privatumo politika ir mes neprisiimame jokios atsakomybės už šias politikos sritis. Prieš pateikdami kokius nors asmeninius duomenis šioms svetainėms, patikrinkite šias taisykles.


Pakeitimai mūsų privatumo politikoje


Bet kokie mūsų privatumo politikos pakeitimai ateityje bus paskelbti šiame puslapyje. Rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šį puslapį, kad galėtumėte juos žinoti.

Kontaktai


Klausimai, komentarai ir užklausos dėl šios privatumo politikos yra sveikintinos
ir turėtų būti siunčiamos adresu info@eventon.lt

Informacija bilietų pirkėjams


"Eventon" yra internetinė sistema, leidžianti renginių organizatoriams parduoti bilietus tiesiogiai savo auditorijai.

Jei turite klausimų apie renginius, bilietų pirkimą, grąžinamąsias išmokas, duomenų privatumą ar taisykles ir sąlygas, susisiekite tiesiogiai su pardavėju. Bilieto rezervavimo formos apačioje turėtumėte rasti kontaktinę nuorodą. Taip pat galite rasti kontaktinę informaciją toje pačioje vietoje, kurioje radote originalią nuorodą, kad įsigytumėte savo renginio bilietus (pvz., jų svetainę, "Facebook" puslapį ar "Twitter" paskyrą).


Eventon yra "savitarnos" platforma, kurioje bilietų pardavėjai tvarko savo renginius, bilietus ir klientų užsakymus. Įsigiję bilietą, jūs perkate jį tiesiogiai iš bilietų pardavėjo, o jūsų komercinis susitarimas yra susijęs tik su juo. Eventon nevaldo ir nekontroliuoja dalyvių sąrašo ar renginio mūsų sistemoje. Mes neturime jokių ryšių su bilietų pardavėju, vieta ar renginiu.


Jei norite pranešti apie netinkamą sistemos naudojimą arba įtariate apgaulingą renginį, prašome išsiųsti informaciją info@eventon.lt ir įtraukti nuorodą į renginį.

Jei norite parduoti bilietus internetu savo renginiui, pažiūrėkite į mūsų pagrindinį puslapį, kad sužinotumėte daugiau apie visas mūsų siūlomas funkcijas ir paslaugas

Slapukų politika

Mūsų sistemoje naudojami slapukai


Naudodamiesi mūsų svetaine ir sutikdami su šia politika, Jūs sutinkate su mūsų naudojamais slapukais pagal šios politikos sąlygas.

Apie slapukus


Slapukas yra failas, kuriame yra identifikatorius (raidžių ir skaičių eilutė), kurį žiniatinklio serveris siunčia žiniatinklio naršyklei ir kurį saugo naršyklė. Tada identifikatorius grąžinamas į serverį kiekvieną kartą, kai naršyklė gauną
užklausą iš serverio.

Slapukai gali būti „nuolatiniai“ slapukai arba „seanso“ slapukai: nuolatinis slapukas bus saugomas žiniatinklio naršyklės ir galios iki nustatytos galiojimo pabaigos datos, nebent vartotojas jį ištrins anksčiau, nei slapuko galiojimo pabaigos data; kita vertus, seanso slapukas nustos galioti vartotojo sesijos pabaigoje, kai naršyklė bus uždaryta.

Slapukuose paprastai nėra jokios informacijos, kuri asmeniškai identifikuoja naudotoją, tačiau asmeninė informacija, kurią mes saugome apie jus, gali būti susieta su slapukuose saugoma ir gaunama informacija. Slapukai gali būti naudojami žiniatinklio serveriuose, siekiant nustatyti ir stebėti naudotojus, kai jie naršo įvairius sistemos puslapius ir nurodo, kurie naudotojai grįžta į svetainę.


Mūsų slapukai


Savo tinklapyje mes naudojame ir sesijos, ir nuolatinius slapukus. Žemiau pateikiami slapukų pavadinimai, kuriuos mes naudojame mūsų tinklalapyje, ir tikslai, kuriems jie naudojami. Mes naudojame PHPSESSID, kad atpažintų kompiuterį, kai vartotojas apsilanko mūsų svetainėje. Tai leidžia išlaikyti programos būseną, (pvz., sužinoti ar esate prisijungęs, ar ne).

„Analytics“ slapukai


Mes naudojame „Google Analytics“, „Woopra“; ir „Intercom“, kad galėtume analizuoti mūsų svetainės naudojimą.

Mūsų analizės paslaugų teikėjas generuoja statistinę ir kitą informaciją apie tinklapio našymą naudojant slapukus.
Mūsų svetainėje naudojami analizės slapukai turi šiuos pavadinimus: _ga, _gat, __utma, __utmt, __utmb, __utmc, __utmz ir __utmv.

Informacija, susijusi su mūsų tinklalapiu, naudojama kurti ataskaitas apie mūsų svetainės naudojimą.

Mūsų analizės paslaugų teikėjo privatumo politika pateikiama šiuo adresu:
http://www.google.com/policies/privacy/
https://www.woopra.com/privacy/
https://docs.intercom.io/pricing-privacy-and-terms/intercom-inc-privacy- policy

Trečiųjų šalių slapukai


Mūsų svetainėje taip pat naudojami trečiųjų šalių slapukai.

Mes naudojame slapukus iš olark.com (mūsų pokalbių internetu įrankis), kad galėtume kalbėtis su klientais net keisdami svetainės puslapius. Olark Privatumo politika galite rasti čia:
https://www.olark.com/tos and a breakdown of what their cookies do here:
https://www.olark.com/help/cookies


„Google“ naudoja slapukus iš „DoubleClick“ reklamos paslaugos ir padeda nustatyti skelbimų konversijų rodiklius.

Mes naudojame „Perfect Audience“ slapukus, kurie padeda mums stebėti, mūsų tinklalapio lankomumo duomenis, kad  peradresuotų skelbimus visame žiniatinklyje.


Mes naudojame „Intercom“ slapukus, kurie yra mūsų klientų palaikymo įrankis; šie slapukai leidžia „Intercom“ prisiminti, kas esate, ir leidžia prisiminti taikymo būsenas, (pvz., ar atidaromas "Support" skirtukas, ar ne).

Mes naudojame "CloudFlare" slapukus, kurie naudojami siekiant nepaisyti jokių saugumo apribojimų pagal IP adresą, iš kurio lankytojas atvyksta.

Mes naudojame "Woopra" slapukus, kurie naudojami analizei ir stebėjimui, siekiant išsiaiškinti vartotojų veiksmus mūsų tinklapyje.

Slapukų blokavimas

Dauguma naršyklių leidžia atsisakyti priimti slapukus; pavyzdžiui:

 • "Internet Explorer" versijoje (11 versijoje) galite blokuoti slapukus naudodami slapuko tvarkymo viršijimo nustatymus, spustelėdami "Įrankiai", "Interneto parinktys", "Privatumas" ir tada "Išplėstinė";
 • "Firefox" (44 versija) galite užblokuoti visus slapukus spustelėdami "Įrankiai", "Parinktys", "Privatumas", išskleidžiamajame meniu pasirinkdami "Taikyti pasirinktinius istorijos nustatymus" ir atšaukti nuorodą "Priimti slapukus iš tinklapių";
 • "Chrome" (versija 48) galite užblokuoti visus slapukus, atidarę meniu "Tinkinti ir valdyti", spustelėdami "Nustatymai", "Rodyti išplėstinius nustatymus" ir "Turinio nustatymai", tada pasirinkite "Blokuoti svetaines nuo bet kokių duomenų nustatymo" po antrašte "Slapukai".

Visų slapukų blokavimas turės neigiamą poveikį daugelio tinklalapių naudojimui.

Jei blokuosite slapukus, negalėsite naudotis visomis mūsų svetainės funkcijomis.

Slapukų ištrynimas

Galite ištrinti slapukus, jau saugomus jūsų kompiuteryje; pavyzdžiui:

 • "Internet Explorer" versijoje (11 versijoje) turite rankiniu būdu ištrinti slapukų failus (instrukcijas tai galite rasti
 • http://windows.microsoft.com/en-gb/internet-explorer/delete-manage- cookies#ie=ie -11);
 • "Firefox" (44 versija) galite ištrinti slapukus spustelėdami "Įrankiai", "Parinktys" ir "Privatumas", tada išskleidžiamajame meniu pasirinkite "Naudoti tinkintus istorijos nustatymus", spustelėdami "Rodyti slapukus" ir tada spustelėdami "Pašalinti visus slapukus"; ir
 • "Chrome" (48 versija) galite ištrinti visus slapukus, atidarę meniu "Tinkinti ir valdyti", spustelėdami "Nustatymai", "Rodyti išplėstinius nustatymus" ir "Išvalyti naršymo duomenis", tada pasirinkite "Slapukai ir kita svetainė bei prijungimas "duomenys" prieš spustelėdami "Išvalyti naršymo duomenis".

Slapukų ištrynimas turės neigiamą poveikį daugelio tinklalapių naudojimui.

Mūsų duomenys


Šis tinklapis priklauso MB "B2B Group LT".
Esame registruoti Lietuvoje. Įmonės kodas: 302912046. PVM kodas:
LT100009652215. Buveinės adresas: Laisvės alėja 59, Kaunas, Lietuva.


Su mumis galite susisiekti:


naudodami mūsų svetainės kontaktinę formą arba el. paštu: info@eventon.lt