• 864290807
  • info@eventon.lt

Kodėl mes?

Mūsų tikslas – funkcionalus, aiškus ir paprastas renginio organizatorių darbo optimizavimas. Todėl sukūrėme sistemą, kuri pasirūpina techniniais procesais – o jūs galite visą dėmesį sutelkti renginio turiniui.

Renginių kūrimas dar niekada nebuvo toks paprastas ir taip lengvai administruojamas: „Eventon“ sistema suteikia visas jums reikalingas funkcijas, ir dar daugiau – nuo renginio sukūrimo elektroninėje erdvėje, iki grįžtamojo ryšio renginiui pasibaigus. Nesvarbu, kokio dydžio renginį organizuojate – 5 žmonėms, ar 5 tūkstančiams – dirbkite profesionaliai, pasiekite visas funkcijas vienoje vietoje, taupykite savo laiką ir pinigus.

Eventon – efektyvi renginių ir bilietų valdymo sistema, leidžianti išspręsti visus kylančius iššūkius, susijusius su renginių valdymu.

Taupome laiką

Valdydami renginio administravimą vienoje sistemoje, nesiblaškydami tarp skirtingų įrankių, sutaupysite laiko, kurį galėsite skirti savo pagrindiniams darbams.

Specializuota sistema

Kruopščiai išanalizavę, kas renginių organizatoriams yra reikalinga ir kokioms funkcijoms turi būti skiriamas didžiausias dėmesys, sukūrėme inovatyvią ir profesionalią Eventon renginių ir bilietų valdymo sistemą.

Paprastas administravimas

Ko gero, draugiškiausia vartotojo sąsaja rinkoje.

Renginio informacija

Taupykite laiką – sistema automatiškai išdėstys ir atvaizduos jūsų suvestą renginio informaciją.

Registracija

Viskas apgalvota – dalyvių registracijas valdyti lengva ir paprasta: nuo klausimų pateikimo, iki automatinių priminimų ir patvirtinimų.

Naujienlaiškis

Nemokamas siuntimas – nebereikia papildomai mokėti už naujienlaiškio siuntimą – pasiekite užsiregistravusius dalyvius ar importuokite turimus kontaktus vienu mygtuko spustelėjimu.

Statistika

Dar daugiau aiškumo – visus svarbiausius renginio procesus valdykite vienoje vietoje, lengvai eksportuokite, analizuokite ir dalinkitės su kolegomis arba partneriais.

Bilietų kūrimas

Lengva sukurti, patogu koreguoti – akimirksniu koreguokite bilietų kainas, tipus ir informaciją.

Apklausos

Reprezentatyvu ir patogu – nesiblaškykite  tarp skirtingų įrankių ir patogiai gaukite grįžtamąjį ryšį.

Bilietų skenavimas

Modernu, nes paprasta – bilietus galite skenuoti bet kuriuo iOS ar Android įrenginiu; daugiau jokių excel’ių, popierinių sąrašų ar plėšomų bilietų.

Renginio tinklalapis

Neprireiks nei programavimo žinių, nei papildomų kaštų – mūsų aiški renginio tinklalapio kūrimo sistema valdoma itin lengvai, o rinktis galite net iš 23 spalvinių temų.

Mokėjimų sistema

Tiesiai į jūsų sąskaitą – akimirksniu gaukite pajamas už parduotus bilietus ir viską matykite tiesiogiai. Galimos beveik visos Lietuvos rinkoje esančios atsiskaitymo formos.

Automatizuotas sąskaitų išrašymas

Sutaupytas jūsų ir buhalterio laikas – visos sąskaitos išrašomos automatiškai.

Viskas vienoje vietoje

Sklandžiam ir efektyviam darbui – visus  renginio procesus sujungianti valdymo sistema, taupanti jūsų laiką ir pinigus.

Užklausos forma