• 864290807
  • info@eventon.lt

Planai

Tikime, kad renginių kūrimo procesas gali būtų lengvas ir paprastai administruojamas dalykas. Norime, kad renginių organizatoriai, nesvarbu kokio dydžio renginį jie organizuotų, tai galėtų daryti lengvai ir be papildomų rūpesčių. Manome, kad visi reikalingi įrankiai profesionaliam renginio organizavimui turi būti vienoje vietoje, taip taupant organizatoriaus laiką ir pinigus.

Renginių organizavimo veiklą pradėjome nuo 2011m. Per šiuos kelis metus spėjome sukaupti nemažą patirtį organizuojant įvairaus pobūdžio renginius. Būtent ši praktinė veikla padėjo suprasti, su kokiomis problemomis susiduria renginių organizatoriai. Pasitelkę savo patirtį sukūrėme sistemą, padedančią valdyti visą renginio procesą nuo jo pradžios iki pabaigos, ir netgi renginiui pasibaigus. Renginio informacija, bilietai, tinklapis, apklausos prieš ir po renginio, naujienlaiškiai, registracijos – nuo šiol viskas pasiekiama vienoje vietoje – Eventon renginių sistemoje.

Eventon – efektyvi renginių valdymo sistema, leidžianti išspręsti visus kylančius iššūkius, susijusius su renginių valdymu ir bilietų platinimu