• 864290807
  • info@eventon.lt

Funkcionalumas

Renginio informacija

Įveskite reikiamą renginio informaciją:  nurodykite renginio vietą, datą, pradžios ir pabaigos laiką bei visą kitą aktualią informaciją ir ji automatiškai bus atvaizduojama sistemoje.

Bilietų kūrimas

Susikurkite renginio bilietus, nustatykite bilietų tipus, kainas ir kiekius bei kitą Jums aktualią informaciją. Po įvykdyto apmokėjimo, renginio dalyviams bilietai bus nusiųsti nurodytu el. pašto adresu.

Renginio tinklapis

Lengvai sukurkite renginio tinklapį, tik su ta informacija, kurios Jums reikia. Įkelti tekstus, nuotraukas, logotipus, kurti renginio programą dar niekada nebuvo taip paprasta! Susikurkite norimą renginio tinklapio dizainą, rinkdamiesi net iš 21 siūlomos spalvinės temos!

Naujienlaiškis

Kurkite naujienlaiškio šablonus su tekstine ir vaizdine informacija, eksportuokite turimus kontaktus iš savo duomenų bazės bei praneškite visiems apie savo organizuojamą renginį!

Apklausos

Lengvai kurkite apklausas prieš renginį, kad išsiaiškintumėte dalyvių poreikius, o renginiui įvykus – gaukite grįžtamąjį ryšį. Visa gauta informacija sistemizuotai bus atvaizduojama Eventon sistemoje.

Mokėjimų sistema

Įveskite savo PaySera sąskaitos numerį ir visas lėšas už parduotus bilietus gausite tiesiogiai į savo sąskaitą.

Statistika

Paprastai ir aiškiai, realiu laiku galite matyti, kiek dalyvių užsiregistravo į renginį, kiek iš Jų nusipirko bilietus (jeigu renginys mokamas), kiek turite renginių, kokie yra vykdomų apklausų rezultatai bei visą kitą aktualią informaciją

Bilietų skenavimas

Skenuokite bilietus tiesiog telefonu (parsisiuntę programėlę), o informaciją apie atvykusius dalyvius tiesiogiai matysite sistemoje.

Viskas vienoje vietoje

Pamirškite Excel lenteles ir rankinį mokėjimų administravimą. Daugiau jokių Google forms, naujienlaiškių sistemų, skirtingų tinklapių. Nuo šiol viskas vienoje vietoje – Eventon renginių sistemoje!